4 odpowiedzi na „

 1. Dorota pisze:

  Witam,

  Zastanawiam się na rolą jaka pełni Dom Kultury Rakowiec? Jesteście państwo placówką samorządową, kulturalną. Ale czy udział w prowadzonych przez DKR zajęciach artystycznych jest możliwy dla wszystkich zainteresowanych, czy dla wybrańców? Czy jedynie wybitnie uzdolnieni mają szanse brać udział w zajęciach organizowanych przez DKR czy przeciętni ale bardzo chętni też? Czy jest szansa, że można być wyrzuconym z zajęć bo się odstaje od grupy? Albo nie dostać się na jakieś zajęcia bo prezentuje się przeciętny bądź niższy poziom bądź nie ma się wrodzonych talentów? Strach przed wykluczeniem może powodować silny stres, który kłóci się z zachęcaniem społeczeństwa do udziału w szeroko pojętej kulturze i sztuce.

  • dkrakowiec pisze:

   Szanowna Pani, zapraszamy na nasze zajęcia – prosimy zapoznać się z naszą ofertą, może coś Panią zaciekawi. Zapraszamy również na organizowane przez nas imprezy kulturalne, bardzo często darmowe. Pytanie, które Pani postawiła, jest na tyle szerokie i skomplikowane (można by się nad tą kwestią zastanawiać w kontekście wszystkich placówek prowadzących zajęcia dodatkowe, w kontekście szkolnictwa obowiązkowego, jak również wszelkich grup zainteresowań), że nie ośmielamy się na nie szukać odpowiedzi. Z poważaniem, zespół Rakowca.

 2. olek pisze:

  Ciekawostka ,chciałem dziś zarezerwować bilety na piątek – okazało sie, iż nie można ,kupić on line tez nie można.tylko na miejscu.wiec gdzie tu jest promocja?nie mam czasu na jeżdżenie po bilety lub pójście w ciemno na koncert nie mając pojęcia czy wejdę na niego.ludzie wyjdźcie na świat.nikt nie będzie jechał jak ja z Łodzi lub innych miejsc i tracił masę czasu by kupić bilety.mam prośbę nie tłumaczcie sie głupio ze sie nie da ,nie można itp.

  • dkrakowiec pisze:

   Szanowny Panie, ze względu na bardzo duże zainteresowanie koncertem i bardzo dużą liczbę przyjętych dotąd rezerwacji musieliśmy wstrzymać rezerwację kolejnych. Ostatnią niewielką pulę biletów zostawiamy właśnie dla tych śmiałków, którzy stawią się przed koncertem w Domu Kultury „Rakowiec”. Pozdrawiamy i zachęcamy do czynienia wcześniejszych rezerwacji, dziękujemy równocześnie za zainteresowanie naszą ofertą.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s