3 odpowiedzi na „

 1. s pisze:

  sposrod wszystkich osrodkow na ochocie macie najslabsza reklame, meiszkam tuz obok i nie ma nigdzie zadnej informacji o nowych zajeciach itp. wystarczy chocby wrzucac ulotki do skrzynek na osiedlu.

  • dkrakowiec pisze:

   Dom Kultury „Rakowiec” nie jest placówką dochodową. Nie możemy sobie pozwolić na wydrukowanie ulotek w takich ilościach, by dotarły do wszystkich mieszkańców. Nasze plakaty są wywieszane w wielu miejscach na osiedlu – na specjalnych tablicach należących do DK. Ulotki natomiast zostawiamy we wszystkich bibliotekach na Ochocie. Zapraszamy też do odwiedzania naszej strony internetowej, profilu na facebooku oraz osobiście od 9.00 do 20.00 w dni robocze przy Wiślickiej 8, gdzie udzielone zostaną Państwu wszelkie informacje dotyczące naszej działalności.

   • m pisze:

    A ja trochę się nie zgodzę z zarzutem, że jest mała promocja. Jeśli ktoś uważnie przygląda się np. tablicom na Ochocie, zawsze znajdzie plakaty informujące o różnych projektach czy zajęciach. Polecam przyjąć może postawę bardziej szukającą, a nie tylko oczekującą na coś. 🙂

    Pozdrawiam.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s