Taniec dla dzieci z elementami rytmiki

Ćwiczenia i zabawy taneczne uczą prawidłowej postawy ciała oraz pozytywnie wpływają na kształtowanie ładnej sylwetki. Zajęcia mają na celu przygotowanie najmłodszych do wejścia w magiczny świat tańca. Poprzez opowieści ruchowe, elementy rytmiki, ćwiczenia koordynacyjne i ogólnousprawniające, dzieci rozwiną swoją wyobraźnię i pamięć, a także wzmocnią ciało i poprawią gibkość. Artysta wszechstronny powinien mieć dobrą dykcję, dlatego w programie znajdują się elementy ćwiczeń logopedycznych. Uczestnicy nauczą się podstawowych kroków i pozycji baletowych, dzięki czemu poprawią swoją koordynację ruchową.

Uczestnicy: 4 – 7 lat
Terminy: poniedziałki, godz. 17.00 – 18.00 
Koszt: 80 zł/m-c

Instruktor – Weronika Cendijn www

Weronika Cendijn jest absolwentką Polskiej Akademii Sportu i tancerką z wieloletnim doświadczeniem. Umiejętności taneczno-aktroskie doskonaliła m.in. w Teatrze Muzycznym Roma i Teatrze Wielkim pod okiem wybitnych postaci polskiej sceny teatralnej. Aktualnie swoją pasję kontynuuje w Teatrze Tańca, z którym zdobywa nagrody w kraju i za granicą.
Weronika, jako certyfikowany animator zabaw dla dzieci, zajmuje się współpracą przy organizacji festiwali i imprez urodzinowych dla najmłodszych. Dzięki temu na prowadzonych przez nią zajęciach dzieci będą miały okazję uczestniczyć w licznych grach animacyjnych i zabawach z chustą Klanza.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s